O společnosti

Společnost digame.cz s.r.o. byla založena v roce 2015 a navazovala na činnost fyzické osoby Ing. Josef Krejčí. Firma se původně zabývala financování osobních, užitkových i nákladních automobilů, výrobních technologií a dále oceňováním podniků. Činnosti byly z důvodu průhlednosti podnikání odděleny a vznikly dvě divize – Oceňovací a Automotive.

Postupem času divize Automotive rozšířila svou činnost na dovoz a vývoz nových a ojetých vozů jak pro český, tak i pro evropský trh.

Spolupracujeme výhradně s prověřenými dodavateli.

Zobrazit nabídku vozů

Často kladené dotazy

 • Nové vozy / Předváděcí vozy / Zánovní vozy

  Vyberete si vaše auto na našem webu a nakonec vyplníte formulář „Máte zájem o vůz? Napište nám“ a uvedete vaše jméno a příjmení, e-mail a telefon. Do formuláře můžete napsat i případné dotazy a kliknutím na políčko odeslat nám vše pošlete. Na základě vaší poptávky vás budeme kontaktovat.

 • Podklady

  V případě, že pro vás bude naše nabídka zajímavá, pošlete nám prosím naskenované podklady mailem nebo poštou. Jedná se o kopie občanského průkazu nebo pasu.

 • Smlouva uzavřená se smluvním dealerem

  Po doručení vašeho závazného souhlasu, zprostředkujeme objednání vozu smluvnímu dodavateli. Dodavatel vám pošle na základě dodaných dat smlouvu (závaznou objednávku). Jakmile dostane od dodavatele potvrzenou objednávku, je obchod závazně uzavřen.

 • Dohodnutí termínu vyzvednutí

  Jakmile bude objednaný vůz dodán k dodání, ozve se vám přímo dodavatel, aby se s vámi dohodl na termínu vyzvednutí.

 • Platba vozu

  Před dodáním dostane od dodavatele zálohovou fakturu. Úhrada proběhne buď bankovním převodem, nebo v hotovosti, jako bankovní vklad na účet dodavatele.

  Při odvozu auta dostane technický průkaz pro přihlášení.

 • Dodání vozu

  Auto si může převzít v dohodnutém termínu. U nových vozů bude již proveden předprodejní servis.

 • Naše provize

  Naše provize je již zohledněna v uvedených cenách. Provize je nám vyplacena dodavatelem, až po úspěšném dokončení obchodu.  Uvedené ceny jsou již Vaše konečné ceny s vyzvednutím na dodavatelem určeném místě.

 • Jste vůbec seriózní?

  Ano, jsme seriozní. Garantujeme Vám absolutní bezpečí při nákupu nového, předváděcího nebo ročního vozu.

  1. Naše služby jsou zdarma
  2. U nás najdete vozy určené výhradně pro evropský trh
  3. Jsme nezávislí a pokrýváme více značek
  4. V případě, že budeme mít problém s dodavatelem, tak se budeme snažit Vám pomoci
  5. Dlouhodobě spolupracujeme pouze s prověřenými smluvními dodavateli
  6. Kupní smlouvu uzavíráte přímo se smluvním partnerem dané značky
  7. V případě uplatnění záruky si můžete vybrat jakýkoliv smluvní servis dané značky, o kterém vás bude informovat dodavatel
 • Odkud se bere tak dobrá cena?

  V rámci naší sítě jsme mnohdy schopni si dojednat lepší podmínky, než které lze dosáhnout u odběru jednotlivého vozu.

 • Jak je to se zárukou?

  Záruka je poskytována bez jakéhokoliv omezení, kupujete auto se standardní zárukou výrobce. Dodatečně lze u některých nových vozů doobjednat prodlouženou záruku.

 • Když je všechno zdarma, na čem vyděláváte?

  Vyděláváme na provizi za zprostředkování obchodu přímo od dodavatele. Bez našeho zprostředkování by dodavatel nezískal zákazníka. Od nás nedostanete žádnou fakturu.

 • Dostanu potvrzenou objednávku?

  Ano, potvrzenou objednávku nebo kupní smlouvu dostanete přímo od dodavatele. Zpravidla do týdne od podepsané objednávky z vaší strany.

 • Kdy dostanu kupní smlouvu?

  Kupní smlouvu dostanete po podepsání závazné objednávky. Zpravidla to netrvá déle než týden. Kupní smlouvu podepíšete a doručíte dodavateli.

 • Kdy budu platit za auto?

  Vůz musí být zaplacen nejpozději při jeho převzetí

 • Kdo jsou dodavatelé?

  Všichni dodavatelé, se kterými spolupracujeme, jsou smluvní partneři jednotlivých značek automobilů.

 • Jak přihlásím auto?

  Dostanete fakturu a čistopis Osvědčení o registraci vozidla – část II (Technický průkaz). V současné době lze auto přihlásit na kterémkoliv pracovišti registru silničních vozidel.

  Pro informaci uvádíme informace o definici nového osobního auta, za které je považováno takové auto, neujelo více než 6.000 km nebo jeho přihlášení v registru je mladší 6 měsíců.

 • U jakého dealera mohu provádět záruční servis?

  Záruka je vyznačena a dokumentována v servisní knížce. Záruka výrobce automobilu je platná v celé EU. Své auto můžete dovést do servisu u kteréhokoliv smluvního partnera dané značky.

 • Jsou uvedené ceny konečné nebo je potřeba počítat s dodatečnými náklady?

  Uvedené ceny jsou včetně DPH, tedy brutto. Podnikatelé dostanou u většiny aut (nových nebo předváděcích) daňový doklad, na jehož základě, bude moci uplatnit odpočet DPH. Žádné další náklady s nákupem vozu nejsou spojeny, pokud se prodávající a kupující nedohodnou jinak.

 • Dostanu potvrzenou servisní knížku a návod k obsluze?

  Potvrzenou servisní knížku a návod k obsluze dostanete přímo od dodavatele, se kterým jste uzavřeli kupní smlouvu.

 • Kde si musím své nové auto vyzvednout?

  Jakmile bude auto k vyzvednutí, spojí se s vámi dodavatel, kde si auto budete moci přebrat. Vyzvednutí bývá zpravidla přímo u dodavatele, u kterého jste uzavřeli kupní smlouvu.

 • Musím zaplatit zálohu?

  Ano, dodavatelé vyžadují zálohu ve výši 5 -10 %, také oni chtějí mít jistotu, že si objednaný vůz vyzvednete a koupíte. Zaplacená záloha bude samozřejmě odečtena ze závěrečné faktury.

 • S kým uzavírám smlouvu?

  Vaším smluvním partnerem je přímo dodavatel dané značky, který později vůz předá. Všechny platby jsou výhradně placeny na účet tohoto dodavatele. My vystupujeme pouze jako zprostředkovatel a tento servis je pro vás zdarma.